1. Raad van Bestuur:

EREVOORZITTER
FARRAZIJN Werner, Nieuwstraat 2, bus 7 - 8700 Tielt

ALGEMEEN VOORZITTER
LAVA Walter, Bonestraat 44 (voorzitter van het Provinciaal Comité West-Vlaanderen) *

ONDERVOORZITTER
VERWILST Dirk, Pittemstraat 124 *

SECRETARIS – G.C.
VANPOUCKE Daniël, Rijselstraat 5

BOEKHOUDING
DERMUL Patrick, Meentakstraat 12d *

BEHEERDERS – LEDEN
BEAUMONT Bart, Schuttershof 30 - 8770 Ingelmunster *
DESMET Patrick, Johannes Platteaustraat 5
DUYCK Peter, O.L.V.-straat 13
GALLEZ Bernard, Kapellestraat 151
VAN STAEN Ivo, Marialoopplaats 23
VANDEMAELE Kristof, Ter Borchtlaan 3
VERCRUYSSE Wim, Bonestraat 46

* lid van de financiële cel

 

2. Sportcomité:

VOORZITTER
GALLEZ Bernard, Kapellestraat 151

VOORZITTER RAAD van BESTUUR
LAVA Walter, Bonestraat 44

TRAINER A-KERN
DERVEAUX Bruno, Brechtendale 18, 8511 Aalbeke

HULPTRAINER A-KERN en BELOFTEN
DEBRABANDERE Nick, Markstraat 66 – B302, 8530 Harelbeke

TRAINER DOELMANNEN
LOUVAERT Ronny, O.L.V.-straat 5

TRAINER U21
STEYAERT Nick, Posterijlaan 10, 8740 Pittem

PLOEGVERANTWOORDELIJKE A/B-kern
DELBAERE Pieterjan, Stijn Streuvelsstraat 19

AFGEVAARDIGDE U21
DESTATSBADER Bjorn, Wilgenlaan 10, 8710 Ooigem

JEUGDVOORZITER
VANDEMAELE Kristof, Ter Borchtlaan 3

JEUGDCOÖRDINATOR
DELBAERE Denis, Biezaardhof 23

 

3. Algemene werking:

MEDEWERKERS
BEEUWSAERT Dominique, Sint-Amandstraat 21 – 8780 Oostrozebeke
BEEUWSAERT Inge, Aststraat 15
BRUNEEL Eugène, Bonestraat 22, bus 307
CORYN James, Thienpontlaan 21
COUSSENS Roger, Ter Borchtlaan 12
D’HAENE Karoline, Ghistelstraat 9, 8870 Emelgem
DEBOUVERIE Marnix, Aststraat 15
DECLERCK Geert, Weverstraat 8
DECOUR Georges, Gezellelaan 3
DEKLERCK Jean-Pierre
DELBAERE Denis, Biezaardhof 23
DELBAERE Pieterjan, Stijn Streuvelsstraat 19
DELBAERE Stefanie, Ettinge 6
DESMET Fritz, Peter Benoitstraat 10
DESMET Koen, Krekelstraat 118
DESMET Marina, Biezaardhof 23
DESMET Roger, Kortrijksestraat 107, bus2 – 8870 Izegem
DUFOUR Carine, Thienpontlaan 21
LEROY Mia, Zeveneiken 27, bus 0107
SABBE Marcel, Spoorweglaan 50
SNAUWAERT Martine, Spoorweglaan 50
TYTGAT Stephanie, Tientjesstraat 45
VANDEKERCKHOVE Franky, Nieuwstraat 26
VANHOUTTE Freddy, Oude Gentstraat 26
VANNIEUWENBORGH Corry, Wilgenstraat 18 – 8770 Ingelmunster
VANSTEENKISTE Claudine, Nieuwstraat 29
VENS Yves, Barnumstraat 4
VERSCHEURE Tom, Krekelstraat 122
VERSCHEURE Wim, Vijfstraat 57
VLAMINCK Dirk, Molenstraat 21
WALLAERT Christa, Kortrijksestraat 107, bus2 – 8870 Izegem
WITTEVRONGEL Willy, Kazantstraat 12

WEBMASTER
DELBAERE Pieterjan, Stijn Streuvelsstraat 19
- mail: pj_delbaere@hotmail.com
- gsm: 0477 / 295 694

 

4. Sportieve / technische / medische staf A-kern:

TRAINER A-KERN
DERVEAUX Bruno, Brechtendale 18, 8511 Aalbeke

HULPTRAINER / BELOFTEN
DEBRABANDERE Nick, Marktstraat 66 – B302, 8530 Harelbeke

TRAINER DOELMANNEN
LOUVAERT Ronny, O.L.V.-straat 5

PLOEGVERANTWOORDELIJKE
DELBAERE Pieterjan, Stijn Streuvelsstraat 19

KINESISTENPRAKTIJK ‘TER BORCHT’
TUYTENS Jan, Krekelstraat 142 (praktijk)

TERREINCOMMISSARIS
DELBAERE Denis, Biezaardhof 23

BEGELEIDING SCHEIDSRECHTERS
DESMET Fritz, Peter Benoitstraat 10

 

5. Sportraad & vzw Ter Borcht:

vertegenwoordigen KFCM in Raad van Bestuur Gemeentelijke Sportraad
DELBAERE Pieterjan, Stijn Streuvelsstraat 19
VERSCHEURE Wim, Vijfstraat 57

 

6. Scheidsrechters:

BRUNEEL Jonas
DEFOUR Bart, Pr.J.Charlottelaan 16  bus21 – 9230 Wetteren
DEPONDT Daniël, Gezellelaan 24
GERNAY Paul, Veldstraat 9
VAN DAMME Stephanie, Meulebekestraat 32 – 8740 Pittem
VANPOUCKE Tom, Rijselstraat 5
VERSCHEURE Steven, Vijfstraat 57
VERSCHEURE Wim, Vijfstraat 57

Wilt u ook in actie komen als ref? Doen! scheidsrechter worden

 

Contactgegevens nodig? Mail of bel naar Pieterjan Delbaere.