Komend weekend is er terug ons indoortornooi!
Dit op zaterdag 4 en zondag 5 januari, een druk voetbalweekend in de sporthal op Ter Borcht!
Iedereen welkom!
———————————————-
WEDSTRIJDSCHEMA U10 ZATERDAG 4 JANUARI
POULE A |
POULE B |
KFC Varsenare |
KSV Rumbeke |
VV Emelgem – Kachtem |
KDNS Heule |
SV Ingelmunster |
KFC Meulebeke |
TIJDSTIP |
WEDSTRIJD |
UITSLAG |
||
8.30u |
KFC Varsenare |
VV Emelgem – Kachtem |
|
|
8.50u |
KSV Rumbeke |
KDNS Heule |
|
|
9.10u |
KFC Varsenare |
SV Ingelmunster |
|
|
9.30u |
KSV Rumbeke |
KFC Meulebeke |
|
|
9.50u |
VV Emelgem – Kachtem |
SV Ingelmunster |
|
|
10.10u |
KDNS Heule |
KFC Meulebeke |
|
|
PLAATS |
POULE A |
POULE B |
1 |
|
|
2 |
|
|
3 |
|
|
TIJDSTIP |
WEDSTRIJD |
UITSLAG |
||||
10.30u |
A3 |
|
B3 |
|
|
|
10.50u |
A2 |
|
B2 |
|
|
|
11.10u |
A1 |
|
B1 |
|
|
|
WEDSTRIJDSCHEMA U11 ZATERDAG 4 JANUARI
POULE A |
POULE B |
KFC Varsenare |
KFC Lendelede |
VV Emelgem – Kachtem |
SV Ingelmunster |
Sint – Eloois – Winkel Sport |
KFC Meulebeke |
TIJDSTIP |
WEDSTRIJD |
UITSLAG |
||
11.30u |
KFC Varsenare |
VV Emelgem – Kachtem |
|
|
11.50u |
KFC Lendelede |
SV Ingelmunster |
|
|
12.10u |
KFC Varsenare |
Sint – Eloois – Winkel Sport |
|
|
12.30u |
KFC Lendelede |
KFC Meulebeke |
|
|
12.50u |
VV Emelgem – Kachtem |
Sint – Eloois – Winkel Sport |
|
|
13.10u |
SV Ingelmunster |
KFC Meulebeke |
|
|
PLAATS |
POULE A |
POULE B |
1 |
|
|
2 |
|
|
3 |
|
|
TIJDSTIP |
WEDSTRIJD |
UITSLAG |
||||
13.30u |
A3 |
|
B3 |
|
|
|
13.50u |
A2 |
|
B2 |
|
|
|
14.10u |
A1 |
|
B1 |
|
|
|
WEDSTRIJDSCHEMA U12 ZATERDAG 4 JANUARI
POULE A |
POULE B |
KFC Varsenare |
K.SKV Zwevezele |
KRC Harelbeke |
KFC Aarsele |
VV Tielt |
KFC Meulebeke |
TIJDSTIP |
WEDSTRIJD |
UITSLAG |
||
14.30u |
KFC Varsenare |
KRC Harelbeke |
|
|
14.50u |
K.SKV Zwevezele |
KFC Aarsele |
|
|
15.10u |
KFC Varsenare |
VV Tielt |
|
|
15.30u |
K.SKV Zwevezele |
KFC Meulebeke |
|
|
15.50u |
KRC Harelbeke |
VV Tielt |
|
|
16.10u |
KFC Aarsele |
KFC Meulebeke |
|
|
PLAATS |
POULE A |
POULE B |
1 |
|
|
2 |
|
|
3 |
|
|
TIJDSTIP |
WEDSTRIJD |
UITSLAG |
||||
16.30u |
A3 |
|
B3 |
|
|
|
16.50u |
A2 |
|
B2 |
|
|
|
17.10u |
A1 |
|
B1 |
|
|
|
WEDSTRIJDSCHEMA U9 ZONDAG 5 JANUARI
POULE A |
POULE B |
Olympic Ledegem |
KFC Varsenare |
VV Emelgem – Kachtem |
SV Ingelmunster |
KRC Harelbeke |
KFC Meulebeke |
TIJDSTIP |
WEDSTRIJD |
UITSLAG |
||
8.30u |
Olympic Ledegem |
VV Emelgem – Kachtem |
|
|
8.50u |
KFC Varsenare |
SV Ingelmunster |
|
|
9.10u |
Olympic Ledegem |
KRC Harelbeke |
|
|
9.30u |
KFC Varsenare |
KFC Meulebeke |
|
|
9.50u |
VV Emelgem – Kachtem |
KRC Harelbeke |
|
|
10.10u |
SV Ingelmunster |
KFC Meulebeke |
|
|
PLAATS |
POULE A |
POULE B |
1 |
|
|
2 |
|
|
3 |
|
|
TIJDSTIP |
WEDSTRIJD |
UITSLAG |
||||
10.30u |
A3 |
|
B3 |
|
|
|
10.50u |
A2 |
|
B2 |
|
|
|
11.10u |
A1 |
|
B1 |
|
|
|
WEDSTRIJDSCHEMA U8 ZONDAG 5 JANUARI
POULE A |
POULE B |
|
KFC Varsenare |
KFC Lendelede |
|
KM Torhout |
KRC Harelbeke |
|
SV Ingelmunster |
KFC Meulebeke |
TIJDSTIP |
WEDSTRIJD |
UITSLAG |
||
11.30u |
KFC Varsenare |
KM Torhout |
|
|
11.50u |
KFC Lendelede |
KRC Harelbeke |
|
|
12.10u |
KFC Varsenare |
SV Ingelmunster |
|
|
12.30u |
KFC Lendelede |
KFC Meulebeke |
|
|
12.50u |
KM Torhout |
SV Ingelmunster |
|
|
13.10u |
KRC Harelbeke |
KFC Meulebeke |
|
|
PLAATS |
POULE A |
POULE B |
1 |
|
|
2 |
|
|
3 |
|
|
TIJDSTIP |
WEDSTRIJD |
UITSLAG |
||||
13.30u |
A3 |
|
B3 |
|
|
|
13.50u |
A2 |
|
B2 |
|
|
|
14.10u |
A1 |
|
B1 |
|
|
|
WEDSTRIJDSCHEMA U7 ZONDAG 5 JANUARI
DEELNEMENDE PLOEGEN |
||
KFC Varsenare |
KFC Mandel United |
|
Olympic Ledegem |
WSL Lotenhulle |
|
KSV Loppem |
KRC Harelbeke |
|
KFC Meulebeke wit |
KFC Meulebeke rood |
TIJDSTIP |
VELD |
WEDSTRIJD |
|
14.45u |
A |
KFC Varsenare |
Olympic Ledegem |
14.45u |
B |
KSV Loppem |
Meulebeke wit |
15.00u |
A |
KFC Mandel United |
WSL Lotenhulle |
15.00u |
B |
KRC Harelbeke |
KFC Meulebeke rood |
15.15u |
A |
KFC Varsenare |
KSV Loppem |
15.15u |
B |
Olympic Ledegem |
KFC Meulebeke wit |
15.30u |
A |
KFC Mandel United |
KRC Harelbeke |
15.30u |
B |
WSL Lotenhulle |
KFC Meulebeke rood |
15.45u |
A |
KFC Varsenare |
KFC Meulebeke wit |
15.45u |
B |
Olympic Ledegem |
KSV Loppem |
16.00u |
A |
KFC Mandel United |
KFC Meulebeke rood |
16.00u |
B |
WSL Lotenhulle |
KRC Harelbeke |
16.15u |
A |
KFC Varsenare |
KFC Mandel United |
16.15u |
B |
Olympic Ledegem |
WSL Lotenhulle |
16.30u |
A |
KSV Loppem |
KRC Harelbeke |
16.30u |
B |
KFC Meulebeke wit |
KFC Meulebeke rood |
16.45u |
A |
KFC Varsenare |
WSL Lotenhulle |
16.45u |
B |
Olympic Ledegem |
KFC Mandel United |
17.00u |
A |
KSV Loppem |
KFC Meulebeke rood |
17.00u |
B |
KFC Meulebeke wit |
KRC Harelbeke |
17.15u |
A |
KFC Varsenare |
KRC Harelbeke |
17.15u |
B |
Olympic Ledegem |
KFC Meulebeke rood |
17.30u |
A |
KSV Loppem |
KFC Mandel United |
17.30u |
B |
KFC Meulebeke wit |
WSL Lotenhulle |
17.45u |
A |
KFC Varsenare |
KFC Meulebeke rood |
17.45u |
B |
Olympic Ledegem |
KRC Harelbeke |
18.00u |
A |
KSV Loppem |
WSL Lotenhulle |
18.00u |
B |
KFC Meulebeke wit |
KFC Mandel United |